Vytváram šaty pre moment, o ktorom sníva takmer každé malé dievčatko, šaty, ktoré si zapamätáte na celý život a vďaka Vám sa moje šaty môžu stať tichým svedkom príbehu jednej lásky.

Volám sa Veronika Kostková a od malička ma fascinovali pekné veci.

Či už to boli hodiny strávené triedením gombíkov, šatník mojej mamy a babky alebo obliekanie bábik, všetko ma postupne viedlo k tomu, aby sa mojím povolaním stalo módne návrhárstvo.

Počas štúdia na Strednej priemyselnej škole odevnej aj Vysokej škole výtvarných umení v Bratislave som tvorila prevažne dámske kolekcie. Svoju tvorbu som prezentovala na mnohých módnych prehliadkach doma aj v zahraničí- Bratislava fashion weekend, Prague fashion week, ale aj Bratislavské módne dni.

Svadobné šaty si ma našli kúsok neskôr a aj keď som ich zo začiatku brala ako “bokovku” popri tvorení šiat na každodenné nosenie, postupne sa stali mojou srdcovou záležitosťou aj hlavnou náplňou mojej tvorby. 

Navrhovanie svadobných šiat je pre mňa výsadou a prejavom dôvery. Vytváram totiž šaty pre moment, o ktorom sníva takmer každé malé dievčatko, šaty, ktoré si zapamätáte na celý život a vďaka Vám sa moje šaty môžu stať tichým svedkom príbehu jednej lásky.

Scroll to Top