Máte záujem o originálny návrh modelu vytvorený priamo pre Vás? Staňte sa jednou z mojich “Unique Brides” a Vaše šaty vytvoríme podľa Vašich predstáv.

Cena modelu na mieru sa pohybuje v rozpätí od 750 eur vyššie a závisí od náročnosti modelu a materiálu, ktorý vyberieme.

Zopár užitočných informácii na záver:

Ako dlho trvá výroba šiat na mieru?

Výroba Vášho modelu na mieru trvá 4-8 mesiacov. Hľadáte šaty na poslednú chvíľu? Chápeme, to a vieme šiť aj “horúcou ihlou”, avšak na výrobu Vášho modelu potrebujeme aspoň dva mesiace.

Koľko trvá konzultácia / skúška?

Na konzultáciu a skúšku si prosím vyhraďte 60 - 90min.

Koľko stojí vstupná konzultácia?

Vstupná konzultácia je spoplatnená sumou 25 Eur, ktorá je v prípade objednania šiat odrátaná z finálnej sumy.

Môžem si dohodnúť skúšku šiat cez víkend?

Skúšku si môžete dohodnúť aj na sobotu prípadne deň pracovného pokoja. Prosím majte na pamäti, že sobôt je v kalendári menej ako pracovných dní, preto z kapacitných dôvodov nemôžeme všetky skúšky situovať na tento deň.

Čo mám spraviť, ak potrebujem skúšku šiat presunúť na iný dátum?

V prípade, že máte dohodnutý termín konzultácie alebo skúšky a musíte ho presunúť, dajte nám prosím vedieť minimálne 24 hod pred Vašou skúškou. Spoločne nájdeme najbližší vhodný termín.

Môžem si na skúšku šiat priviesť družičky, rodinu či niekoľko priateľov?

Potrebujete počuť radu od Vašich družičiek, mamy či kamarátiek? Zoberte ich so sebou! Dajte nám však vedieť dopredu aby sme pre Vás prichystali malé občerstvenie a vy tak budete mať zo skúšania šiat nezabudnuteľný zážitok.

Unique brides nevesty

Scroll to Top